top of page
logo eo_edited_edited.png

Vitajte, vytvorili sme ziv   brazy.

                          

Našou hlavnou činnosťou a vášňou je tvorba záhrad. Inšpirujeme sa prírodou okolo nás a snažíme sa jej krásy priniesť do každodenného života.

Asi pred desiatimi rokmi sme si všimli, že v našich mestách, obciach a budovách niečo dôležité chýba a rozhodli sme sa s tým niečo urobiť. Vytvorili sme koncept živých obrazov s cieľom priniesť do domovov a kancelárií veľa zelene, ktorá by obohacovala interiéri o zelenú a pozitívnu energiu. Napadlo nás zmenšiť  zelené živé steny do obrazu, v ktorom budú naše izbové rastliny vyzerať perfektne a ušetria priestor v byte, na zemi či na poličkách.  Dlhoročným vývojom a pestovaním rastlín sme sa dopracovali k dnešnej podobe živých obrazov, a takisto funkčnému riešeniu interiérových aj exteriérových vertikálnych záhrad, dokážeme tak skrášliť moderné priestory, domov aj záhradu.

​Naša výroba je manufaktúrna a prebieha v našich a spriaznených dielňach, od spracovania dreva v stolárskej dielni, cez výrobu oceľovej konštrukcie, až po výlisky našich vlastných kvetináčov a výsadbu rastlín. Dbáme na trvalú udržateľnosť výrobku, preto volíme stabilné a trváce konštrukčné materiály a lokálnu výrobu.

 

Naším poslaním je prinášať úžasný rastlinný život, aby sme podporili spojenie ľudí s prírodou v zastavanom prostredí.  Ponúkame spoluprácu interiérovým tvorcom ale aj záhradným architektom. Živé steny je možné vysadiť rôznymi rastlinami, môžu mať vlastný tvar a veľkosť, ktoré vie dizajnér zahrnúť do svojich návrhov.

 

Ďakujeme, že ste nás navštívili a prečítali si o nás. Veríme, že si svoj živý obraz zamilujete rovnako, ako my pri jeho vytváraní.  

Roman a Jana.

my.jpg

Ďakujeme za Váš záujem!

Pre objednávky a otázky ohľadom produktov:

eo@ziveobrazy.sk   

0908355266

Pre tvorbu záhrad:

Ing. Jana Bartáková

záhrady@ziveobrazy.sk   

0917 145 934

Fakturačné údaje:

ZIVEOBRAZY, s.r.o.

  • IČO 52347281

  • DIČ 2121006767

  • Sídlo ZIVEOBRAZY, s. r. o.
    Pod Stráňou 101 032 03 Liptovský Ján

kontakt
bottom of page