• systém jednotlivých kvetináčov zabezpečuje jednoduchú výmenu rastlín

  • kokosový substrát eliminuje výskyt mušiek

  • trvácny výrobok z kvalitných materiálov

  • priaznivý vplyv na kvalitu vzduchu

  • polievanie raz za 1 až 2 týždne.

  • šetrenie priestorom

  • slovenský výrobok

  • originalita

ciernologo2.jpg

 

 

Rastliny potrebujú pre život vodu, svetlo, živiny. Do obrazov sú zasadené v  kokosovom pestovateľskom substráte. Je to inertný materiál schopný zadržať vodu a postupne ju rastlinám uvoľňovať. Optimálny pomer vody a vzduchu vytvára vynikajúce podmienky pre rast a zdravie koreňového systému. Kokosový substrát nedegraduje ako zemina, jeho vlastnosti sa časom nemenia, takže rastliny budú v obraze prosperovať bez presádzania niekoľko rokov.

Pestovanie
zivyobraz_edited.jpg
Materiál a výroba

Od počiatku dbáme pri výbere materiálov na trvalú udržateľnosť výrobku. Preto volíme stabilné a trváce konštrukčné materiály ako sú drevo a nerez. Obmedzili sme použítie plastov a minimum, pričom používame recyklovateľný plast, ktorý je aj dostatočne pevný a UV stabilný, iba na výrobu kvetináčov. Naša výroba je manufaktúrna, a výrobok vychádza z niekoľkých malých dielní - výroba plastových výliskov, stolárskej, zváračskej, kvetinárskej. Celá výroba, od výberu dreva cez nerezovú konštrukciu až po namiešanie substrátu, prebieha na Slovensku.

Vyberáme certifikované domáce drevo vyťažené v súlade so zásadami šetrného, ekologicky zodpovedného lesného hospodárstva.

Zákazková výroba

Viete si aj Vy predstaviť takýto nevšedný doplnok do svojho interiéru?

Vyskladajte si svoj živý obraz podľa štýlu Vášho interiéru. Zvoliť si môžete veľkosť obrazu, typ, farbu kvetináčov, farbu rámu.

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne, na detailoch sa dohodneme.

Ak máte inú predstavu, neváhajte nás kontaktovať, možností je o mnoho viac!

)

Záruka

Poskytujeme nadštandardnú záruku 5 rokov. Vďaka kvalitným materiálom a precíznemu technologickému spracovaniu si túto výnimočnú záruku môžeme dovoliť. Táto záruka sa vzťahuje na použité materiáli, spoje. Záruka sa nevzťahuje na rastliny.

IMG_20190623_184108_441_edited_edited.jpg