VERTIKÁLNE ZÁHRADY

Vertikálne záhrady sú riešením a budúcnosťou mestskej zelene. Zohrávajú vedúcu úlohu v súčasnom dizajne a architektúre pri tvorbe obývateľného priestoru.  Zákazníci sa dnes viac ako kedykoľvek predtým snažia vniesť do svojich životov zelenú a pozitívnu energiu.  Živé steny sú ideálnym spôsobom ako skrášliť moderné priestory, domov aj záhradu.

Pri tvorbe zelených stien pracujeme s kovom ako konštrukčným materiálom, snažíme sa minimalizovať plasty a predĺžiť životnosť našich inštalácií prakticky navždy.

Obráťte sa na nás, nájdeme spolu riešenie ako ozeleniť Vašu stenu!

živé obrazy|vertikálna záhrada

Exteriér

Exteriérové vertikálne záhrady stúpajú na popularite. Aj keď v našich klimatických podmienkach rastliny v zimnom období nie sú chránené pred extrémnym mrazom, tak ako rastliny zasadené priamo do záhrady. Niektoré domáce druhy sú schopné prežiť aj tieto podmienky. Treba preto starostlivo zvážiť, ktoré druhy dokážu odolať mrazu v konkrétnej oblasti.  Technológia nášho systému tvorby exteriérových vertikálnych záhrad je jedinečná, rastlinám poskytuje oporu kvetináča s možnosťou prekoreniť do substrátu v paneli inštalovanom do vertikálnej polohy. To umožňuje využiť na tento účel výsadby omnoho širšiu škálu aj vždyzelených druhov rastlín.

 

 

 

V prípade záujmu o vertikálnu záhradu, nás kontaktujte, vypracujeme Vám cenovú ponuku.

 

IMG_20210614_113656_edited_edited.jpg
 naša spolupráca

Spolupracujeme so špecialistami na LED rastové svetlá v interiérových záhradách.

Screenshot_2020-11-30 LED rastové svetlá

HTT s.r.o. sa venuje budovaniu skleníkov a fóliovníkov na kľúč, kvapkovým závlahám, protimrazovej ochrane pre ovocné sady, vinohrady a polia, a predaju ďalších produktov: hnojivá, ohrievače vzduchu,  nádrže (Genap), komponenty pre závlahy (postrekovače, filtračná, čerpacia technika), produkty do skleníkov (vozíky Bogaerts, riadiace jednotky, fólie), a rastové LED svetlá. Naše rastové LED svetlo vytvára unikátnu kombináciu spektier svetla, vďaka ktoré budú Vaše rastlinky, kvety, bylinky prosperovať. To všetko v šate moderného a praktického dizajnu.