Zákazková výroba živých obrazov.

Obrazy vyrábame na mieru našim zákazníkom. Už niekoľko rokov testujeme vhodné technológie a substráty, aby bolo pestovanie rastlín na stene jednoduché. Údržba je nenáročná, stačí naliať vodu s hnojivom do hornej nádržky, pričom sa všetky rastliny v obraze zalejú na jeden šup. Vďaka vododržnému substrátu stačí opakovať zálievku raz za 1 až 3 týždne (podľa svetelnosti a ročného obdobia).

Ručná práca robí z každého kusu originál, preto počítajte s malými odchýlkami od fotografií na webovej stránke vrátane veľkosti rastlín, farby, tónu materiálov a druhového zloženia rastlín. Ku každej objednávke pristupujeme starostlivo, používame mladé, zdravé rastliny, takže dajte svojmu obrazu niekoľko týždňov na vyplnenie.

 

Pomocou jednoduchých trikov je možné určiť svetelnosť vybraného miesta (kliknite tu), pre výber vhodných  rastlín.  Ak je denného svetla málo, odporúčame doplniť umelé rastové svetlo, ktoré poskytuje rastlinám svetelné spektrum potrebné pre ich vývoj.  Súčasťou každého obrazu je vlhkomer, ktorý uľahčuje stanoviť čas zálievky, kokosový substrát pre výsadbu rastlín do obrazu a hnojivo.

Návod na inštaláciu a údržbu si pozrite tu.

Termín dodania:  4 až 6 týždňov

manuál údržby

manualeo.png
 

Príslušenstvo ku obrazom.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Ak máte vlastnú predstavu, napíšte nám.

Napíšte nám.