top of page

Živé obrazy sme navrhli tak, aby na Vašej stene vyzerali fenomenálne pri minimálnej údržbe. Vieme však, že svetlo je všetko a rôzne rastliny majú rôzne potreby. Pri výbere rastlín sa orientujte podľa úrovne osvetlenia: slabé, dobré, silné. Ak máte svetla v miestnosti málo, pomôže  rastová lampa.

Tu sú rastliny rozdelené podľa svetelných podmienok, ktoré do obrazov vysádzame my. Obráťte sa na nás s akoukoľvek otázkou, radi Vám poradíme.

The store is closed for maintenance

Stabilné materiály - ľahký hliníkový skelet a masívny drevený rám sú zárukou dlhej životnosti výrobku. V kombinácii s rastlinami prinesú do interiéru štýl a eleganciu. Živé obraz EO vyzerajú na stene perfektne, no hlavným benefitom je ich jednoduchá údržba. Pri zachovaní troch pravidiel budú rastliny v obrazoch prosperovať viac rokov bez presádzania. Sú to svetlo, pravidelná zálievka a prísun živín. Stačí len raz za 2 týždne naliať vodu s hnojivom do hornej nádržky, tak sa kvapalina rozvedie ku všetkým rastlinám v obraze. Odporúčame používať prírodné tekuté hnojivo, ktoré je súčasťou balenia.

Ak máte záujem o nami vysadený obraz, vyberte si túto možnosť z ponuky a my Vám všetko starostlivo zabalíme a odošleme kuriérnou službou. Ak máte svoje rastlinky a viete si obraz vysadiť aj sami, všetko potrebné na výsadbu Vám dodáme.

Pri výbere rastlín sa orientujte podľa úrovne osvetlenia: slabé, dobré, silné.

Tu sú rastliny. ktoré do obrazov radi vysádzame my.

Pomocou jednoduchých trikov je možné určiť svetelnosť vybraného miesta (kliknite tu), pre výber vhodných  rastlín.  Ak je denného svetla málo, odporúčame doplniť umelé rastové svetlo, ktoré poskytuje rastlinám svetelné spektrum potrebné pre ich vývoj.  Súčasťou každého obrazu je vlhkomer, ktorý uľahčuje stanoviť čas zálievky, kokosový substrát pre výsadbu rastlín do obrazu a hnojivo.

Návod na výsadbu a údržbu si pozrite tu.

Máte vlastnú predstavu? Napíšte nám, vyrobíme pre Vás obraz na mieru!

Napíšte nám.
bottom of page