vertikalnazahrada.jpg

VERTIKÁLNE ZÁHRADY

Vertikálne záhrady sú riešením a budúcnosťou mestskej zelene. Zohrávajú vedúcu úlohu v súčasnom dizajne a architektúre pri tvorbe obývateľného priestoru. Ponúkajú inovatívne možnosti interiérovým tvorcom, ale aj záhradným architektom. Je možné ich vysadiť rôznymi rastlinami, môžu mať vlastný tvar a veľkosť, ktoré vie dizajnér zahrnúť do svojich návrhov. Zákazníci sa dnes viac ako kedykoľvek predtým snažia vniesť do svojich životov zelenú a pozitívnu energiu.  Živé steny pomôžu skrášliť moderné priestory, domov aj záhradu.

živé obrazy|vertikálna záhrada
IMG_20210614_113656_edited_edited.jpg

Exteriér

Exteriérové vertikálne záhrady stúpajú na popularite. Aj keď v našich klimatických podmienkach rastliny v zimnom období nie sú chránené pred extrémnym mrazom, tak ako rastliny zasadené priamo do záhrady. Niektoré domáce druhy sú schopné prežiť aj tieto podmienky. Treba preto starostlivo prekonzultovať so záhradným architektom, ktoré druhy dokážu odolať mrazu v konkrétnej oblasti.  Technológia nášho systému tvorby exteriérových vertikálnych záhrad umožňuje využiť na tento účel výsadby o mnoho širšiu škálu aj vždyzelených druhov rastlín. Podľa skladby rastlín prispôsobíme hĺbku konštrukcie, aby boli rastliny dostatočne chránené a adaptabilné na nezvyčajné podmienky.

 

 

V prípade záujmu o vertikálnu záhradu, nás kontaktujte, vypracujeme Vám cenovú ponuku.

 

IMG_20210614_113656_edited_edited.jpg
 naša spolupráca

Spolupracujeme so špecialistami na LED rastové svetlá v interiérových záhradách.

Screenshot_2020-11-30 LED rastové svetlá

HTT s.r.o. sa venuje budovaniu skleníkov a fóliovníkov na kľúč, kvapkovým závlahám, protimrazovej ochrane pre ovocné sady, vinohrady a polia, a predaju ďalších produktov: hnojivá, ohrievače vzduchu,  nádrže (Genap), komponenty pre závlahy (postrekovače, filtračná, čerpacia technika), produkty do skleníkov (vozíky Bogaerts, riadiace jednotky, fólie), a rastové LED svetlá. Naše rastové LED svetlo vytvára unikátnu kombináciu spektier svetla, vďaka ktoré budú Vaše rastlinky, kvety, bylinky prosperovať. To všetko v šate moderného a praktického dizajnu.